Epilace metodou dermaordinologie

Terapie, která odstraňuje nežádoucí kožní defekty jemně, bezpečně a téměř bezbolestně. Patentovaná technologie sestávající z počítačem řízeného přístroje založeného na speciálním vysokofrekvenčním systému.

Co je Dermaordinologie?

Po 30 letech lékařských a technologických výzkumů byla vyvinuta terapie, která odstraňuje nežádoucí kožní defekty jemně, bezpečně a téměř bezbolestně. Ošetření, které sjednocuje lékařský a kosmetický svět. Tato metoda byla nazvána dermaordinologie a zabývá se odstraňováním vnějších kožních vad, jako například:

  • Nežádoucí ochlupení všech forem na těle i obličeji (hypertrichóza,hirsutismus atd.)
  • Červené žilky („pavoučí žilky“)
  • Poruchy pigmentaceAkné
  • Mílie
  • Fibromy

Dermaordinologie a přístroj EPIL STAR:

Patentovaná technologie sestávající z počítačem řízeného přístroje založeného na speciálním vysokofrekvenčním systému. Přístroj vyniká nejvyšší technickou kvalitou, elegantním designem a jednoduchým ovládáním. Využívá se v oblasti lékařství a kosmetiky.

Výhody dermaordinologie při ošetření přístrojem EPILSTAR:

  • Bezpečnost, šetrnost
  • Úspěšnost
  • Účinné na všechny barvy chloupků, vousů (černé, rezavé, blond, šedé, bílé)
  • Bezbolestnost ošetření

Přístrojem EPILSTAR lze odstranit/napravit tyto kožní vady:

Nadměrné ochlupení (hypertrichóza, hirsutismus)

Sklon k nadměrnému růstu chloupků je převážně dědičný. Z tohoto důvodu je trvalá náprava  velmi složitá. I když nežádoucí chloupky na obličeji nebo těle nejsou považovány za vážnou zdravotní poruchu, může pochopitelně vnější vzhled kůže vést, zejména u žen, k dalekosáhlým psychologickým problémům.

Mnoho z takto postižených lidí se pokouší pomoci si sami prostřednictvím nedostatečných prostředků, jako odbarvování, holení, vytrhávání nebo používání různých depilačních krémů. Žádná z těchto metod však nemá dlouhodobý úspěch. V mnoha případech se objevují velmi nepříjemné vedlejší účinky a potíže se mohou ještě zhoršit jako důsledek podráždění kůže. Abychom tomuto zamezili, je nezbytné profesionální terapeutické ošetření.

Řešení:

Jedinou jistou metodou eliminace problému s nadměrným ochlupením je odstranění substrátu spolu s každým jednotlivým chloupkem. Kůže a vlasová tkáň je velmi komplexní a citlivý celek, který pokud má být ošetřen bez poškození, snáší pouze mikroskopicky jemné a precizní zásahy. Přístroj, vyvinutý speciálně pro dermaordinologii, přenáší krátký a přesně dávkovaný impuls do spodního konce tenounkého chloupku, uzavírá vlasový kanálek a tím zabraňuje dalšímu růstu nebo regeneraci jemných chloupků – bezbolestně a natrvalo. Tato jemná technika ošetření je velmi vhodná jak na odstranění  nejvážnějších forem nadměrného ochlupení, tak i na odstranění velmi jemných chloupků. Doba trvání a intervaly jednotlivých ošetření záleží na závažnosti problému a množství chloupků.