Ceník

Obličej

BABOR SKINOVAGE Classic
890,- Kč
čištění, zahřívací maska, peeling, BABOR BEAUTY FLUID, masáž, maska, závěrečný krém + potřebné úkony (hloubkové čištění, úprava obočí)
BABOR SKINOVAGE Intensive
990,- Kč
čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, BABOR BEAUTY FLUID, masáž, maska, závěrečný krém + potřebné úkony (hloubkové čištění, úprava obočí)
BABOR SKINOVAGE Ampoule Effect
1390,- Kč
Intenzivní ošetření vaší pleti BABOR ampulemi s okamžitým a zároveň dlouhodobým hydratačním, omlazujícím a zpevňujícím efektem.
BABOR SKINOVAGE Men
990,- Kč
čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, BABOR FLUID, masáž, maska, závěrečný krém + potřebné úkony (hloubkové čištění, úprava obočí)
BABOR SKINOVAGE Teen
650,- Kč
čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, BABOR BEAUTY FLUID, maska, závěrečný krém + potřebné úkony (hloubkové čištění, úprava obočí)
BABOR Collagen Treatment
1.690,- Kč
čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, hloubkové čištění pleti + úprava obočí, beauty fluid dle typu pleti (hydratační ampule nebo Anti-Aging ampule), masáž, kolagenová maska, závěrečný krém + oční krém
BABOR ALGAE Peel Off Treatment
1.690,- Kč
čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, hloubkové čištění pleti + úprava obočí, hydratační ampule nebo Algae Active Fluid ampule, masáž, Algae Peel Off Mask, závěrečný krém + oční krém
BABOR Collagen Biomatrix
1690,- Kč
Ošetření pleti za použití kolagenové masky BABOR Collagen Biomatrix Mask pro okamžité vypnutí a hydrataci pleti.
Doctor BABOR Ultimate A16 Treatment
1690,- Kč
Ošetření pro unavenou, mdlou pleť, která potřebuje ochranu, omlazení a rozzáření. Obsahuje Retinew A16, vitamíny C a E a výtažek z řeřichy zahradní. Výsledkem je hebká, sjednocená pleť se svěžím a mladistvým vzhledem.
Doctor BABOR Recountouring Treatment
2250,- Kč
Ošetření pro pleť, která potřebuje okamžitě vypnout, vyhladit vrásky a vymodelovat kontury a pro pleť, která chce obnovit mladistvý tvar obličeje a navrátit jemnější a pevnější pleť.
Doctor BABOR Collagen Booster Treatment
2250,- Kč
Doctor Babor Collagen Booster Treatment
BABOR HSR® Lifting
1790,- Kč
Ošetření řeší tři hlavní důvody tvorby vrásek a výsledkem je tak viditelná redukce jemných linek a vrásek, okamžitý liftingový a zpevňující efekt a navrácení pevnosti kontur za použití speciální masky. Skladba ošetření: čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, hloubkové čištění pleti + úprava obočí, HSR de Luxe fluid – omlazující sérum, masáž, foam mask, 1 x HSR de Luxe maska na krk a dekolt, 1 x HSR de Luxe maska na obličej, závěrečný krém + oční krém.
BABOR HSR® Lifting Extra
1890,- Kč
Ošetření řeší tři hlavní důvody tvorby vrásek. Výsledkem je viditelná redukce jemných linek a vrásek, okamžitý liftingový a zpevňující efekt a navrácení pevnosti kontur. komplexní péče pro perfektní a okamžité vyhlazení vrásek Skladba ošetření: čištění, zahřívací maska, enzymatický peeling, hloubkové čištění pleti + úprava obočí, HSR fluid –ampule krásy, masáž, foam mask, 1 x flees mask na krk a dekolt, 1 x flees mask na obličej, závěrečný krém + oční krém.

Ostatní ošetření

Úprava obočí
90,- Kč
v ošetření zdarma, samostatný úkon
Barvení obočí/řas
90,- Kč
v ošetření
Barvení obočí/řas
110,- Kč
samostatný úkon
Mikro masáž očního okolí
250,-Kč
Mikro masáž očního okolí, maska pod oči, oční krém

Ošetření rukou a nohou:

Peeling nohou
250,-Kč
Peeling nohou mořskou solí, masáž, zábal
Peeling rukou
220,-Kč
Peeling rukou mořskou solí, masáž, zábal

BABOR celotělové ošetření

Shaping Treatment
990,- Kč
Efektivně zpevňuje a formuje pokožku těla (součástí ošetření je peeling celého těla, krémová anti-aging maska a krémový zábal)
Relaxing Treatment
990,- Kč
Uvolní a zklidní pokožku. (součástí ošetření je peeling celého těla, krémová anti-aging maska a krémový zábal)

Depilace cukrovou pastou

Horní ret
150,-Kč
Brada
150,-Kč
Tváře
200,-Kč
Celý obličej
450,-Kč
Krk
130,-Kč
Podpaždí
300,-Kč
Ramena
150,-Kč
Celé paže po ramena
600,-Kč
Předloktí
300,-Kč
Břicho od pupíku k bikinám
150-200,-Kč
Celý hrudník
300-500,-Kč
Celá záda
600-900,-Kč
Třísla
250-300,-Kč
Brazilská depilace ženy
700-1000,-Kč
Brazilská depilace muži
1000,-Kč
Hýždě
200,-Kč
Stehna
450,-Kč
Lýtka
450,-Kč
Celé nohy
800,-Kč

Epilace

Epilace technikou dermaordinologie
200,-Kč/10 min
Úvodní konzultace zdarma. 10 min/200 Kč při první návštěvě a při každém ošetření do 10min bez ohledu na partii těla. Cenu zákroku, trvajícího déle než 20 min, je možno individuálně upravit dle jeho rozsahu.
a

Domluvte si termín

Toto není závazná rezervace. Formulář slouží jako poptávka k rezervaci. Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými smluvními podmínkami rezervační poptávky.