Umění precizní péče o pleť

PRECIZNOST

Naše precizní receptury jsou založeny na inovativních aktivních složkách. Jejich účinek je ještě prohlouben profesionálními dovednostmi kosmetiček společnosti BABOR.

VĚDA

Vše začalo v roce 1956 černou růží – symbolem věčné krásy. Od té doby udává BABOR jako průkopník v oblasti profesionální péče o pleť tón, pokud jde o výzkum kosmetiky pro péči o pleť vyráběné v Německu. I dnes nás v našem vášnivém hledání individuální krásy a dokonalosti stále žene vpřed průkopnický duch.

VÝSLEDKY

V BABOR pečlivě kombinujeme naše vysoce inovativní aktivní receptury s našimi exkluzivními metodami ošetření pro poskytování vynikajících výsledků a jedinečného rozmazlování.

Filozofie BABOR

Krása jako životní dílo. Tak krátce a rovněž tak působivě lze shrnout jedinečnou a úspěšnou historii značky BABOR. Dr. Michael Babor si v roce 1955 nechal patentovat svůj dodnes nepřekonaný HY-ÖL® (hydrofilní olej) a položil tak základní kámen pro značku BABOR, která se dnes na mezinárodním poli řadí k těm nejvýznačnějším v oblasti profesionální kosmetiky.

BABOR se snaží dodržet tři hlavní pravidla: provozuje svůj vlastní vývoj a výzkum, pracuje s nejkvalitnějšími ingrediencemi a nejjemnějšími přírodními esencemi a vždy ve svých službách spolupracuje s profesionály.

Dr. Babor tak vytvořil optimální předpoklady k tomu, aby vedle mnoha inovačních produktů byly vyvinuty také zcela novodobé metody péče – neustálá snaha najít přírodní elixír krásy. Výsledkem je luxusní péče z přírody, která vyhovuje nejvyšším nárokům na účinek a snášenlivost. Protože každý jednotlivý BABOR produkt podléhá důkladné kontrole jakosti, která začíná s vývojem ve vlastním podnikovém oddělení výzkumu a vývoje, pokračuje ve výrobním procesu a končí s expedicí. BABOR přitom bere svou zodpovědnost vůči přírodě velmi vážně. Stálost a ochrana životního prostředí nejsou proto jen hesly, nýbrž úkolem každého jednotlivého pracovníka.

V souladu s přírodou jsme schopni dosáhnout těch nejkrásnějších výsledků. Krása jako cíl. Společný cíl a zároveň krásný pocit, který den co den předává více než 100.000 profesionálů na krásu ve více než 60 zemích světa.