Epilace cukrovou pastou

Profesionální epilace přírodní cukrovou pastou americké společnosti Alexandria Professional® . Používáme profesionální přírodní veganské epilační kosmetické výrobky, neobsahují parabeny, ureu žádné další chemické přísady.

VÝHODY EPILACE CUKROVOU PASTOU

 1. Okamžitý efekt bez podráždění pokožky, která je po proceduře hedvábně jemná a hydratovaná
 2. Chloupky pravidelnou epilací slábnou, proto je možné proceduru opakovat méně často.
 3. Jde o přírodní výrobek šetrný k pokožce a životnímu prostředí.
 4. Nezpůsobuje alergii, na rozdíl od chemických depilačních přípravků.
 5. Je vhodná i pro epilaci citlivých míst, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin.

depilace cukrovou pastou liberec

JAK SE LIŠÍ EPILACE CUKROVOU PASTOU A VOSKEM?

Zbavování se nechtěných chloupků na těle a obličeji pomocí cukrové pasty vychází ze zcela odlišného přístupu než používání vosku. Liší se chováním jednotlivých produktů, směru vytrhnutí chloupků, složením a rizikem popálenin.

JAK SE PRODUKTY CHOVAJÍ

Toto je jeden z klíčových rozdílů mezi epilací cukrovou pastou a voskem na nohou i na jiných citlivějších oblastech těla. Vosk se vyrábí z pryskyřice, která se přilepí na kožní buňky. Odtrhávání vosku proto způsobuje uživatelům velkou bolest. Cukrové produkty AP se nikdy nepřilepí na živé kožní buňky na těle ani na obličeji. Díky tomu se při epilaci cukrovou pastou odstraní pouze odumřelé kožní buňky a po aplikaci zůstává pokožka sametově hebká. Další výhodou je to, že cukrová pasta AP je čistě přírodní produkt rozpustný ve vodě, lze ho tedy v případě potřeby z pokožky jednoduše omýt.

SMĚR VYTRHNUTÍ CHLOUPKŮ

Při epilaci cukrovou pastou AP se chloupky vytrhávají přirozeně, po směru jejich růstu. Při použití vosku se chloupky odstraňují proti směru jejich růstu, což způsobuje zbytečnou bolest navíc. Navíc při aplikaci cukrové pasty AP dochází k proniknutí cukru až k vlasovým folikulům, čímž dojde ke zvláčnění vlasového kořínku na nohou i na ostatních místech těla. Již tyto dvě výše popsané výhody výrazně zvyšují komfort epilace, což je důležité především pro klienty s citlivou pokožkou, pro které depilace voskem není příjemná.

SLOŽENÍ CUKRU A VOSKU, OTÁZKA HYGIENY

Cukrová pasta AP je čistě přírodní produkt, který je jedlý a dokonce skvěle chutná. Všechny naše cukrové produkty jsou naprosto bezpečné a navíc prospěšné pro pokožku. Vysoká koncentrace cukru v pastě AP zabraňuje tvorbě bakterií. Většina produktů používaných pro depilaci voskem obsahuje ropné pryskyřice a další chemikálie, které mohou mít velmi negativní vedlejší účinky na pokožku a celé tělo.

RIZIKO POPÁLENIN

Při depilaci horkým voskem na nohou nebo jiných oblastech těla hrozí popálení citlivé kůže. Tomuto riziku se při použití vosku jednoduše nedá vyhnout. Ženy jsou s tím často smířené, ale pro muže bývá nepřijatelné vystavit svou citlivou kůži na hrudníku, zádech, tváři a nohou horkému vosku. Cukrová pasta AP se nanáší ohřátá na tělesnou teplotu.

VÝHODY CUKROVÉ PASTY AP

Cukrové produkty AP se přilepí na odstraňované chloupky, nikoli na okolní kůži a živé buňky. Navíc hydratují vlasový kořínek, což napomáhá jednoduššímu odstranění chloupků z folikulu. Příjemná teplota cukrové pasty, jednodušší uvolňování chloupků a jejich odstraňování v přirozeném směru růstu způsobuje, že epilace cukrovou pastou je pro každého klienta mnohem komfortnějším zážitkem.

PŘI EPILACI CUKROVOU PASTOU AP SE VYHNETE:

 • Popálení pokožky
 • Poškození živých kožních buněk
 • Působení chemických látek na tělo
 • Zbytečnému nepohodlí a bolesti
 • Zarůstání chloupků

PŘÍNOS CUKROVÉ PASTY AP S DOPLŇUJÍCÍ PÉČÍ O POKOŽKU:

 • Zamezí a předchází zarůstání chloupků
 • Odstraňuje chloupky všech barev a typů
 • Ošetří, zjemní a zvláční všechny typy pokožky
 • Působí jako přírodní peeling (odstraňuje odumřelé buňky)Pokožka po epilaci nepálí a nesvědí
 • Minimální riziko vzniku zarudlých pupínků
 • Při dlouhodobém používání jsou dorůstající chloupky mnohem jemnější a pravidelnou epilací AP se snižuje jejich množství a slábnou