Revitrane Skin Booster

Dokonalá v každé situaci.

Šampaňské pro vaši pleť

Revitrane HA20 skinbooster je materiál, který pomocí zasíťované kyseliny
hyaluronové stimuluje hlouběji partie pokožky a vyplňuje vrásky.

Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace
povadlé, unavené, suché pleti bez objemu.
Řeší také jemné a střední vrásky.
Na rozdíl od jiných metod hydratuje pleť hloubkově a zevnitř.
Je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací, kouřením nebo věkem.

CO MŮŽEME OČEKÁVAT?

  • Skinbooster pleť hydratuje, omlazuje a vyplňuje zevnitř (kosmetické produkty pečují o pleť z velké části jen povrchově)
  • Viditelný výsledek aplikace přetrvává 8 až 12 měsíců (závisí to od toho, zdali kouříte, pohybujete se v horkém prostředí nebo se Vám jiným způsobem zrychluje metabolismus)

CO MŮŽEME SKINBOOSTREM DOCÍLIT?

Skinbooster je ideální metodou pro pleť, která ztrácí svou pružnost a objem. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná nebo poškozená stresem, sluncem nebo nemocí.

Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-aging technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami nebo ztratil pružnost (oční okolí, okolí úst, tváře, dekolt, krk, hřbety rukou), dochází k viditelnému omlazení.

V ČEM SPOČÍVÁ OŠETŘENÍ?

Ošetření metodou Skinbooster spočívá v hloubkové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, což přináší řadu výhod, především to, že nealergizuje. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat. Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

Výhodou této metody je, že dokáže aplikovat až 3000 dávek kyseliny hyaluronové  zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách, což by se i při sebepečlivější aplikaci rukou nikdy nepodařilo.

Ošetření metodou Skinbooster je možné provést nejen v oblasti obličeje, ale také dekoltu, krku a rukou.

PŘÍPRAVA NA OŠETŘENÍ METODOU SKINBOOSTER

Pro pacienta není ošetření metodou Skinbooster náročné na přípravu. Doporučujeme přibližně týden před ošetřením vysadit léky zvyšující krvácení a protizánětlivé léky. Také je třeba vyvarovat se zvyšování dávek vitaminu C. Lékař, který provede vstupní pohovor, by měl být informován o všech užívaných lécích a potravinových doplňcích, chronických onemocněních a alergiích. S ohledem na vznik velmi drobných modřinek a případně otoku v oblasti ošetření doporučujeme naplánovat celý zákrok tak, aby vám modřinky nepůsobily společenské obtíže. Jedná se o maximálně dva až tři dny, než tyto modřinky zmizí.

KONTRAINDIKACE METODY SKINBOOSTER

Ačkoliv je metoda Skinbooster velice bezpečná, má několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, nesmí se provádět při autoimunitních onemocněních, infekci a atopickém ekzému v oblasti aplikace nebo pokud se na kůži vyskytuje opar.

PRŮBĚH OŠETŘENÍ METODOU SKINBOOSTER

Bezprostředně před ošetřením se ošetřovaná oblast znecitliví pomocí znecitlivujícího krému. Jeho účinek nastoupí přibližně za třicet minut. Následně dermatolog kůži dezinfikuje a pomocí hlavice speciálního přístroje vytvoří podtlak, který zajistí přesné dávkování i hloubku aplikace kyseliny hyaluronové do spodních vrstev kůže. Hydratace kůže je tak naprosto rovnoměrná a intenzivní.

PO OŠETŘENÍ METODOU SKINBOOSTER

Bezprostředně po ošetření není třeba dodržovat žádná náročná opatření, prakticky okamžitě se dá vrátit do běžného životního režimu. Řada lidí se obává, že v prvních hodinách po ošetření budou viditelné vpichy, samozřejmě je to individuální, ale většinou tomu tak nebývá. Jehličky jsou natolik tenké, že vpichy mizí prakticky okamžitě. Rizikové, co se týče viditelnosti vpichů, bývá ošetření v oblasti ústních koutků a v okolí očí, kdy se v tenké kůži může zasáhnout jemná kapilára a vzniku modřinky není možné předejít.

V prvních hodinách po ošetření je nutné vyvarovat se sálavého tepla, návštěvy solária nebo sauny a vyhnout se také masážím obličeje. Lékař doporučí krém, kterým je vhodné pleť ošetřovat. Pokud je pleť lehce zarůžovělá, je možné na ni nanést šetrný make-up.

PRO DOKONALÝ VÝSLEDEK A PŘETRVÁNÍ VÝSLEDKŮ OŠETŘENÍ METODOU SKINBOOSTER

o ošetření je pleť hluboce hydratovaná, svěží a mladistvá, na pohmat je pevnější a pružnější. Výsledek přetrvá devět měsíců až rok, v závislosti na typu pleti, celkovém stavu kůže, ale i životosprávě pacienta. V každém případě je možné ošetření metodou Skinbooster kdykoliv opakovat.

Pro zajištění komplexní hydratace, omlazení pleti a nejlepšího možného výsledku doporučujeme podstoupit  3 ošetření s odstupem 1 měsíce / ideálně 1, 2, 5. měsíc

Důležité při snaze o perfektní hydrataci pleti je také dbát na kvalitní pitný režim, který má vždy vycházet z úvahy příjmu a výdeje. Zvláště v horkých letních dnech je třeba tento příjem zvýšit úměrně intenzitě pocení.

CENA ZÁKROKU LÁTKOU REVITRANE HA20 2ML

Obličej / krk / dekolt

Jedna oblast
6.500,- Kč
Dvě oblasti
10.000,- Kč
Tři oblasti
15.000,- Kč
Tři ošetření v režimu 1-2-5 měsíc
16.500,- Kč