Kosmetické ošetření obličeje

BABOR postup ošetření

1: Čištění (Cleansing)

Unikátní dvoufázové čištění HY-ÖL + Phytoactive. Toto čištění pleť perfektně připraví na následující ošetření.

2: Diagnostika pleti

Základem každého ošetření je diagnostika pleti. Dle typu a kondice pleti se kosmetička rozhodne, jaký druh ošetření je pro klienta vhodný. Toto vždy s klientem konzultuje.

3: Aktivace pleti speciální zahřívací maskou

BABOR používá speciální zahřívací masku, která obsahuje výtažek z kopřivy ve vysoké koncentraci. Tato maska se aplikuje po vyčištění pleti a okamžitě aktivuje pokožku pro lepší vstřebávání všech účinných látek. Pleť by měla po této masce zčervenat. Bílá místa pak poukazují na problémy pleti (nedostatek hydratace, špatná elasticita, nedostatečné čištění atd.).

4: BABOR metoda kompresů

BABOR při ošetření používá kompresy (malé ručníčky), kterými umývá pleť. Díky střídání teplých a studených kompresů je pleť neustálé aktivní a schopná lépe přijímat aktivní látky.

5: BABOR FLUID FP

BABOR fluidy (koncentráty, ampule) jsou vysoce koncentrované aktivní látky. Aplikují se na očištěnou a připravenou pleť. Díky jejich vysoké koncentraci a snadnému vstřebávání je jejich účinek okamžitě a zároveň dlouhodobě viditelný.

6: BABOR masáž

Speciální BABOR Effective Touch Massage byla vyvinuta přímo pro ošetření BABOR. Každý krok této masáže vede k ucelenému výsledku krásně vyhlazené a rozjasněné pokožky. Masáž je kromě obličeje zaměřena na skalp a šíji. Při této masáži klient nejen perfektně zrelaxuje, ale okamžitě vidí výsledek = pleť je elastičtější, pevnější a vypadá mladě a svěže.

7: Maska

Maska je vždy použita dle typu a kondice pleti. Může být krémová, alginátová,
bahenní atd..